whatsapp

'Alanyasporum Okulumda' projesinde 17’nci buluşma

Futbolcularımız, 'Alanyasporum Okulumda' projesi kapsamında öğrencilerle biraraya geldi.

13:55:04 | 2018-11-28 | 95 kez okundu.

Futbolcularımız, 'Alanyasporum Okulumda' projesi kapsamında öğrencilerle biraraya geldi.

'Alanyasporum Okulumda' projesinin 17'nci durağı Fatma Özmüftüoğlu İmam Hatip Ortaokulu ve Fatma Özmüftüoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi oldu. Futbolcularımız Ioannis Maniatis, Lucas Villafanez, Barış Başdaş ve İsmail Ünal'ın öğrencilerle bir araya geldiği etkinliğe Kulüp Başkanımız Hasan Çavuşoğlu ve Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er de katıldı.

İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan etkinlik, Fatma Özmüftüoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Karadağ'ın konuşmasıyla devam etti. Ardandan proje yürütücüsü Yusuf Yılmaz, projenin amacı hakkında bilgi verdi. Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Er ise tüm öğrencileri Alanyaspor'a destek vermeye davet etti. Daha sonra kürsüye çıkan Başkanımız Hasan Çavuşoğu da "Amacımız Passolig satmak değil. Sizleri şehrin takımı olan Alanyaspor'un taraftarı yapmak. 3 yıldır Süper Lig'de mücadele ediyoruz. Sizlere ücretsiz bir şekilde maç izletmek, tribünde olmanızı sağlamak ve şehrimizin takımına destek vermenizi sağlamak bizim için çok önemli" dedi.

Konuşmaların ardından Fatma Özmüftüoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Ali Karadağ, Başkan Çavuşoğlu'na çiçek, Başkan Çavuşoğlu ise Lise Müdürü Karadağ'a üzerinde okulun ismi yapan Alanyaspor forması verdi.

Etkinlik, turuncu yeşilli futbolcuların öğrencilerin ürünlerini imzalamasıyla sona erdi.
 
ETİKET :  Alanyasporum Okulumda projesi alanyaspor

Tümü