Copyright – Yasal Uyarı (DMCA)

 

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı. olarak hizmet vermektedir.

 

Bu sebeple, sitemiz .uyar ve kaldır. prensibini benimsemiştir.

Sitede yer alan video, radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden alanyatv.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir.
Alanyatv.com embed teknolojisini kullanarak kendi resmi sitelerinden yayın yapan (Örneğin: youtube.com gibi) video, tv ve radyo kanallarını biraraya toplamıştır.
Kaldırmamızı talep ettiğiniz video, yayın ve/veya logo’yu iletişim sayfasından irtibata geçerek bildirebilirsiniz. En geç 7 gün içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.

 

Kuruluş Amacı

 

Alanya ile ilgili haber, magazin, siyeset haberleri, yerel sanatçıları ve kültürel değerleri internet ortamında banttan veya canlı olarak tüm dünyaya tanıtmak ve izletmektir.

 

Apple IOS Uygulaması

 

Apple IOS uygulamamızın yayınlama ve güncelleme hakkı Leartes.NET – LEARTES BILGI ISLEM DIGITAL YAYINCILIK TANITIM HIZMET VE TURIZM TICARET LTD STI tarafından sağlanmaktadır.

 

Apple iOS application publishing and updating our right is provided by Leartes.NET – LEARTES BILGI ISLEM DIGITAL YAYINCILIK TANITIM HIZMET VE TURIZM TICARET LTD STI

 

Application Name : Alanya Online TV

 

Application Apple ID: 940562793

 

Bundle ID : com.alanyatv.Alanya-OnlineTV

 

Saygılarımızla

www.alanyatv.com