whatsapp

Voleybol Spor Okulları dolu dizgin

Alanya Belediyespor’un çocukları spora teşvik etmek ve boş zamanlarını verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla yaz ve kış aylarında başlattığı spor okulları aralıksız çalışmalarını sürdürüyor..

14:06:14 | 2018-11-28 | 251 kez okundu.

Alanya Belediyespor’un çocukları spora teşvik etmek ve boş zamanlarını verimli bir şekilde geçirmelerini sağlamak amacıyla yaz ve kış aylarında başlattığı spor okulları aralıksız çalışmalarını sürdürüyor. 
2000 ve 2010 doğumlu öğrencilerin eğitim aldığı Alanya Belediyespor Voleybol Spor Okulu çalışmalarını 75. Yıl Spor Salonu ve Atatürk Spor Salonu’nda devam ettiriyor. Okul sonrası günde 1 ile 1.30 saat arası eğitim alan öğrenciler Cumartesi günü de dahil haftanın 5 günü çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Voleybol Spor Okulu’na kayıtlar devam ediyor.

“ALT YAPIDAN OYUNCU YETİŞTİRİYORUZ”

Alanya Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Erken, Alanya Belediyespor’un yaz- kış spor faaliyetlerini aralıksız sürdürdüğünü söyledi. Başarılı olan öğrencilerin bir üst gruba alınarak A takımına oyuncu yetiştirdiklerini söyleyen Erken, “Ülkemizde milyonlarca genç tarafından tercih edilen voleybol son dönemin en gözde spor faaliyetleri arasında yerini almış durumda. Genelde kız öğrencilerin tercih ettiği bir spor faaliyeti olarak görülen voleybol son dönemlerde erkek öğrenciler tarafından da ilgi görüyor. Özellikle gelişme ve ergenlik çağı arasındaki yaş grubunun yoğun olarak ilgi gösterdiği voleybol çocukların gelişimine hem fiziki hem de psikolojik olarak büyük katkı sağlıyor. 
Eğitimlerimiz uzman antrenörler tarafından veriliyor. Kulübümüz, yaz ve kış aylarında futboldan basketbola, jimnastikten voleybola kadar bir çok alanda spor faaliyetlerine devam ediyor.” dedi.
ETİKET :  Alanya Belediyespor Voleybol Spor Okulları

Tümü